Sayın Genel Müdür Yardımcımız Gürbüz Karabulut'un Veda Mesajı

Değerli çalışma arkadaşlarım,


Devlet Memurluğuma ilk olarak 1974 Yılı Ocak ayında Van ili, Erciş ilçesinde başladım.  Ülkemizin değişik yörelerinde sırasıyla; Malatya, İstanbul, Muş, Tekirdağ, Bolu ve Muğla olmak üzere yedi İl de memuriyette bulundum.

Yaklaşık 42 yıllık devlet memurluğum süresi içerisinde birden fazla hizmet kademelerinde; Büro memurluğundan öğretmenliğe, okul yöneticiliklerinden Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticiliğine, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığından sonra da 31 Mart 2014 tarihi itibariyle, Muğla Büyükşehir Belediyesinde, Muski Genel Müdür Yardımcısı olarak sizlerle birlikte Muğla’ya hizmet etme gayreti içerisinde oldum.

Değerli çalışma arkadaşlarım, 05 Aralık 2016 Pazartesi günü itibariyle yıllık izine ayrılarak, 15 Ocak 2017 tarihinde emekliye ayrılma kararını aldım.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ailesi içerisinde olmanın ve üç yıla yakın bir süre birlikte görev yapmış olmanın her zaman gururunu ve mutluluğunu hissettim.

Bu duygularla başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman GÜRÜN olmak üzere hepinize, bundan sonraki çalışma hayatınızda, birlik beraberlik ruhu içerisinde başarılı çalışmalar diliyor, sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılar sunuyorum.

Gelecek güzel günlerde, her zaman görüşmek dileğiyle, Hoşça kalın…

 

Gürbüz KARABULUT

Muski Genel Müdür Yardımcısı