Sınav Sonuçları


 21 Mart 2018 Çarşamba


Sınav Sonuçları

      696 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME KAPSAMINDA, 01.01.2018 TARİHLİ VE 30288 SAYILI RESMİ GAZETEDE  YAYIMLANAN "KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA PERSONEL ÇALIŞTIRILMASINA DAYALI HİZMET ALIMI SÖZLEŞMELERİ KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILMAKTA OLAN İŞÇİLERİN, SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA VEYA MAHALLİ İDARE ŞİRKETLERİNDE İŞÇİ STATÜSÜNE GEÇİRİLMESİNE İLİŞİKİN 375 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMENİN GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 ÜNCÜ MADDELERİNİN UYGULANMASINA DAİR USUL VE ESASLAR HAKKINDAKİ TEBLİĞİN "SINAVIN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ VE İLANI" BAŞLIKLI 39 UNCU MADDESİ GEREĞİNCE, KURUMUMUZ BÜNYESİNDE 08.03.2018-21.03.2018 TARİHLERİ ARASINDA SÖZLÜ VE UYGULAMALI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN İŞÇİ STATÜSÜNE GEÇİŞ SINAVLARINA AİT SONUÇLAR AÇIKLANMIŞTIR.

     GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI DEĞERLENDİRMELERİ DEVAM ETMEKTE OLUP, OLUMSUZ (MENFİ) OLARAK NETİCELENEN KİŞİLERİN BAŞVURULARI GEÇİŞ SÜRECİNİN TÜM AŞAMALARINDA RET OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

      AYRICA 696 SAYILI KHK.DA BELİRTİLEN ŞARTLARI TAŞIMADIĞI DAHA SONRA TESPİT EDİLEN ADAYLARIN BAŞVURULARI DA GEÇİŞ SÜRECİNİN TÜM AŞAMALARINDA RET OLARAK DEĞERLENDİRİLECEK, GEÇİŞ SÜRECİ TAMAMLANSA DAHİ İŞ SÖZLEŞMESİ TAZMİNATSIZ VE BİLDİRİMSİZ OLARAK FESHEDİLECEK, KİŞİYE YAPILAN ÜCRET VB. TÜM ÖDEMELER YASAL FAİZİYLE BİRLİKTE GERİ ALINACAKTIR.

     SONUÇLARA İTİRAZ 26.03.2018 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR MUĞLA VALİLİĞİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN SINAV İTİRAZ KOMİSYONUNA GEREKÇESİNİ DE BELİRTMEK SURETİYLE YAZILI DİLEKÇE İLE YAPILACAKTIR.

        SINAVA GİREN TÜM ADAYLARA İLANEN TEBLİĞ OLUNUR. ADAYLARA AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.

        SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 


Habere ait Diğer Fotoğraflar