Değerli Muğlalılar ve Misafirlerimiz,


 Hepimiz için çok değerli olan Muğla’mız için sizler ve paydaşlarımız ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projelerimiz sayesinde hedeflerimizden birini daha gerçekleştirmek istiyoruz. “Sürdürülebilir Şehirler Projeleri” Dünya Bankası finansman, İller Bankası koordinatörlüğü ile Büyükşehir’imizin hazırladığı projelerin ilimizde uygulanması planlanmaktadır.
 Muğla İli, 1.500 km’ye yakın kıyı bandı, çoğu mavi bayraklı yüzlerce plajı ve Dünya’ca ünlü birçok destinasyonları olan bir turizm cenneti olmakla birlikte, tarım ve hayvancılıkta zeytincilik, tütün, narenciye, arıcılık ve balıkçılık gibi faaliyetlerde dünyanın sayılı üretim sahalarını oluşturmaktadır. Yabancı ve yerli turistlerin en çok rağbet ettiği, Türkiye’nin en güzel gelişmiş turizm merkezlerinden biri olarak Muğla İli’ nin eğitimde, sosyo-kültürel alanlarda, turizmde, tarımda, hayvancılıkta ve çağdaş bir yaşam alanı olarak sürdürülebilirliğini sağlamak en büyük vatandaşlık görevlerimizden biridir.
 Şu anda ziyaret ettiğiniz “Sürdürülebilir Şehirler Projeleri” adlı linkimiz aracılığıyla proje uygulama alanlarındaki hemşerilerimiz ve misafirlerimiz olarak; projelerimizin gelişimi, iyileştirilmesi ve toplumsal faydanın daha da arttırılabilmesi için bilgi, görüş, öneri, temenni gibi her türlü bildirimlerinizi olumlu veya olumsuz yönde hiç çekinmeden bildirmeniz bizler için çok değerli ve etkilidir.
 MUSKİ Genel Müdürlüğü’müz başta olmak üzere Büyükşehir’imiz, İller Bankası, Dünya Bankası ve diğer paydaşlar tarafından tüm bildirimleriniz büyük bir titizlikle incelenecek, araştırılacak ve sizlere Proje Uygulama Birimi’miz tarafından geri dönülecektir. Sürdürülebilir Şehirler Projeleri kapsamında yapılacak işlerimizden olumlu veya olumsuz etkilendiğinizi düşünüyor iseniz, öncelikle yine bu linkte yayınlanan ÇSED ve ÇSYP dokümanlarını incelemenizi öneririz.
 MUSKİ Genel Müdürlüğü olarak taahhüdümüz, sizlerle aramızdaki iletişim kanallarını daima açık tutmak ve sizin katkılarınızla Sürdürülebilir Şehirler Projelerimizi en faydalı olacak şekilde gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaktır. Çevreye ve topluma dair duyarlılığımızı paylaştığınız için teşekkür ederiz.

SaygılarımızlaŞikayet&Öneri Formu

-----------------Kişisel Bilgileriniz-------------------

-----------------Şikayet & Öneri Unsuru-------------------